POLECAMY

PRZYJĘCIA

WESELA

Ślub i przyjęcie  weselne  to szczególne  wydarzenie,  które na  długo pozostaje w pamięci  Młodej  Pary oraz  wszystkich  zaproszonych  Gości. Hotel „Pelikan” to niepowtarzalna domowa atmosfera, unikalne wnętrza sali, to tradycja połączona z wieloletnim doświadczeniem, które sprawią, iż Wy i Wasi goście poczujecie się wyjątkowo. Z wielką przyjemnością zorganizujemy przyjęcie o jakim Państwo marzycie, według scenariusza opartego na tradycji, bądź według Państwa pomysłu. Nasza propozycja zawiera bogaty wybór dań oraz wiele atrakcyjnych dodatków.

Kontakt w sprawie przyjęć:
        •  (+48) 536 881 640 – Manager
        • (+48) 276 44 46 – Restauracja / Recepcja
wesela_pelikan

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Urodziny, imieniny, komunie, chrzciny, uroczysty obiad po ślubie, zaręczyny, rocznica, 18-stka… Jest tyle okazji by świętować…..

Z przyjemnością stworzymy oprawę każdej uroczystości. Nasza wspaniała kuchnia i profesjonalna obsługa sprawią że skupicie się Państwo tylko i wyłącznie na celebrowaniu tych wspólnych, najważniejszych chwil. Według życzenia Gości spotkanie może się odbywać w naszej Restauracji, sali Myśliwskiej, lub większe, w sali bankietowej „Pod Pelikanem”.

DSC_8450 copySmall

NASZE SALE

Do Państwa dyspozycji są następujące sale:

Restauracja „Pelikan”
Sala klimatyzowana o powierzchni 120 m2
Przyjęcia do 60 osób

DSC_8426 copy small

Menu

Zapraszamy do zapoznania się z  naszym Menu na imprezy okolicznościowe, komunie oraz wesela.

IMG_4291

Auta ślubne

Ten dzień zdarza się raz w życiu, dlatego też wielką uwagę przykładamy do jego wyjątkowości oferując Państwu dodatkową atrakcję w formie aut ślubnych: kompletnie odrestaurowanego złotego Rolls Royca z 1974 roku, Jaguara S-type z 1965 roku oraz Jaguara MK II z 1967 roku.